X
تبلیغات
زولا
تاریخ : پنج‌شنبه 29 مهر‌ماه سال 1395 | 07:30 ق.ظ | نویسنده : احمد استوار

 بالاخره شنبه 95/7/24 رسید تا در پس شکواهیه ام از طریق وکیل م ( صدر ممتاز) ، کارشناس دادگستری آقای مهندس پور فلاح برای بازدید و ارائه کارشناسی حسب دستور قاضی شعبه 2 دادگاه عمومی ( حقوقی ) پرونده از موضوع سوئیت و راه پله حذف شده ی مورد شکایتم حضور یافت ، خیلی زود آقاجواد با همشرش هم رسیدند ( در حالی که شنبه ی هفته پیش تر غیبت داشت و موضوع از طریق کارشناس به این هفته کشانده شده بود ) .


جلق الخالق !!!
دریا را هیچوقت نتوان شناخت ... حتی اگر شناگر ماهری باشی !
و
جنگل را هم هرگز نتوان شناخت ... حتی اگر شکارچی قهاری باشی !

و این انسان دو پا را هم همینطور ... حتی اگر از یک جفت سینه شیر خورده باشید!


گویی کره ما از بچگی دم نداشت !!! جواد آقا میگفت :
-  راه پله نبود و اصلاً ساخته نشده !!
-  - او ( که من باشم ) در پلاک دیگر ( 28/5 متر زمین اوقافی ) راه پله احداث نمود و سوئیت را اجاره داد!! و پول گرفت ، رفت !!
-  آقا ( که من باشم ) با تبانی باجناق خود در شهرداری مجوز پایان کار گرفت !!! و بر اساس آن صورتمجلس تفکیکی تنظیم شده است !!!
-  این آدم ( که من باشم ) افکار و ذهن کثیف و نجسی دارد !!!
-  ...


و بعد جهت بازدید داخلی سوئیت از موضوع درخواست کارشناس دادگستری ( پیر مرد و کهنه کار ) نردبان گذاشت!! تا از پنجره ی حیاط خلوت برای بازدید داخلی سوئیت اقدام دارد !!!  و او امتناع ورزید ! و به نصحیت اخلاقی پرداخت .

کارشناس دادگستری با دریافت اسناد و مدارک ( نقشه های اصلی 3 واحد ساخت و ساز ، پروانه ی پایان کار شهرداری ، صورتمجلس تفکیکی ) که جواد پاس داد به حقیر که هرکس شکایت نمود باید اسناد مربوطه را هم ارائه دارد ! در نتیجه هر آنچه از داشته هایم داشتم حسب درخواست حضوری وکیلم ( صدر ممتاز) ارائه داشتم ؛ کارشناس محترم دادگستری هم مجدداً در حین بازدید از جوانب مختلف سوئیت راهنمایی دلسوزانه حسب تجربه کاریش نموده اند که :


شما دو برادر هستید صدور حکم به ضرر و زیان یکی به نفع دیگری صورت خوشی نداشته و ندارد با هم به مثال سالیان سال که بر قدمت این ساختمان می گذرد به صلح و آشتی در آئید و به توافق برسید که بهتر و بهترتر است ... و در حالی که توضیح قانونی هم داشت اینکه :

شهرداری مجوز داد و ثبت بر اساس مجوز شهرداری و پروانه پایان کار ساختمانهای احداث شده با راه پله صورتمجلس تفکیکی داده و سند شش دانگ سوئیت را هم  ( سه دانگ بنام احمد استوار و سه دانگ بنام خانم افسر ضیاء غریب  « همسر جواد آقا ») صادر شده است و ظاهراً سالیان سال ازش بهره برداری گردیده است آنوقت چطور میشود سوئیت بدون ورودی و راه پله باشد ؟!


از ما هم جز ارائه اسناد و مدارک مورد نیاز مورد درخواست کارشناس با هماهنگی وکیلم و نشان دادن چند امضای جعلی آقا جواد که بنام حقیر جهت اجاره و بهره برداری سالیان سال از سوئیت و سکوت کاری برنیآمد در حالی که وکیل داشتم و پرونده تحت تقیب وکیل می باشد ، هر چند در چند مرحله هم به جواد آقا ( درحالی که به ظاهر با ما قهر بود !! همچنانکه همسر همراهش بر ما قهربود و داخل ساختمان حضور نیافت با کارشناس در خیابان موضوع گیریهای خود را اعلام میداشت!! ) تذکر دادم دروغ ، دروغ مگو پسر

و باز


آی ............... ( سهراب سهپری پایان نقاشی مان )


ناگهان

                     چقدر

                                           زود

                                                                  دیر

                                                                                  می شود !پیوندهای روزانه
موضوعات وب
آرشیو مطالب
لینک های مفید
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 151591

  • paper | خرید بک لینک | میله
  • کد آهنگابزار وب مستر