X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
تاریخ : پنج‌شنبه 9 آذر‌ماه سال 1396 | 06:06 ب.ظ | نویسنده : احمد استوار

شاید خیلی دیر شده بود نظم و ناظم دادن ( زمین های شالیزار ، محوطه و باغات و یک قطعه زمین شهری 400 متری با شش قطعه سند یک دانگی تقسیط شده ی خانواده ایی که نام و نشانی  در محله داشته و دارند ) . برنامه ریزی نموده بودم با توجه به خلاص شدن از مشغله های اداری و سازمانی پس از 41 سال دوندگی ، ضمن حل و فصل موضوعات فوق که واقعاً بنظر می آمد دیگر دیر شده بود به معضل های شخصی محلی و شهری خود م هم که داشت دیر میشد ، اقدامات شایسته ایی بنمایم . در اولین قدم در جهت حل و فصل زمین های شالیزارو موفق شدن ، با یک پیام :

با سلام . بحمدالله به همت و همیاری شما و همکاری و همدلی دوستان و آشنایان شرکت سهامی آب منطقه گیلان حسب سابقه خانواده گی و اجتماعی مان با تسویه و حساب مانده بدهی آبیاری از سال 1380 تا پایان سال جاری 1396 « بمدت 16 سال تمام » بنام مرحوم بابا و مرحومه مامان ، به استناد صورتجلسه مورخ      10-9-1384 مبنی بر تقسیم شالیزار و باغات مرحومین و ارایه اظهار نامه مربوطه و توافق حاصله با عنایت به فرم تشخیص زیرگشت مصرف کننده آب زراعی ضمیمه بنام و مشخصات مصرف کننده از سال1397 به بعد قبوض آبیاری به شرح ...

 به نام ذینع ها در آید

 سهم هر نفر از بایت تسویه حساب 16 سال قبلی انجام شده ۳۱۵ هزار تومان میباشد که در صورت تمایل به پرداخت آن شماره کارت . . . . . . . . . . . . . . . . اینجانب ا...- ا ... در اختیار شماست .

در ضمن یه همت دیگر برای مشخص کردن چهار دیواری زمین مشترک آقا ج... ، ع... آقا ، ا... و  ر...  با هماهنگی خانواده گی و همیاری هم به اتفاق ان شاء الله عمو ح.. در محوطه ساختمان مسکونی ع... آقا به حصار و دروازه گذاشتن قبل از اقدام رسمی اداری ، میتواند اسناد رسمی باغات را هم در اداره ثبت لاهیجان با عنایت به پیگیرهای قبلی ام بنام ذینع ها رسماً با توجه به پرونده آقا ج... در دهیاری نوبیجار ، پرونده ساخت ساز آقا ر... در محوطه حیاط در اداره جات مخصوصاً نظام مهندسی لاهیجان ، چهار دیواری مشخص آقا ع... ، باغ ح... و باغ ا... ، فیصله داد . همت از شما ، نقشه و گرفتن مجوز های لازم و مطمینه از ما .

که با اعلام نظرهای متفاوتَ :

ع...ـ آقا : خیلی زود تماس تلفنی گرفت و ضمن تشکر و تقدیراز ما ، عین مبلغ سهمین خود را به مبلغ 315 هزار تومان را حواله نمود .

آقا ج ... « با واسطه ! » : باسلام*به نوبتم؛ممنون وتقدیر از این (شیطان مجسم)که بلاخره بعدازحدود پنجاهفت سال وباکشتن؛رفتگان خانواده؛ وآشوب کانونش وشکنجه طاقت فرسای ؛کانونم و...قدم نیکی برای وارثان برداشته است.امیدوارم وعده دومش هم همت کند تا شاید زندگان؛بازگشت (عبرت وافسوس) را در وجودش به نیابت گذشتگان...ب ب ی ن ن د*مبلغ مورد نظرراهم به نیابت پاکی گذشتگان؛علی رغم خسارات مادی ومعنوی عذاب دهنده باکردار غیرانسانیش؛دراسرع زمان به همان شماره حساب؛میفرستم* گرچه نفرین ودادخواهی از چرخ فلک تا ... ویاجبران اینهمه خسارت وبی مهری؛ استواراست***

آقا ر...: با سلام.دست مریزاد برادر بزرگوارم.همت شما ستودنی و غیرقابل جبران است.دست خدا را در تلاش بی شائبع تان را کاملا میتوان در پاراگراف اول کلامتان مشاهده و تحسین داشت.

و اما....

ایکاش ایکاش ایکاش و هزاران ایکاش ... پاراگراف دوم را ضمیمه آن همت طلائی تان نمیشد.چراکه قبلا برای آن با حضور بزرگان خانه و محل و دهیار و...‌ نقشه راه تعیین و ابلاغ گردید.یک اِنْ قُلْتِ شما که نمیدانم نمیدانم نمیدانم نمیدانم با توصیه شیطانی (همان خدائی که خواهر و مادرش را یکی میکنی)کدامین بزرگوار آغشته شده که خانمانسوز است.آهنگ تلاش دومتان با آهنگ تلاش اولی تان ؛ خیلی خیلی ناموزون است .فالش میزند برادر.دقت بفرمائید.دقت بفرمائید خطر در کمین است ؛ این شروع خوبی نخواهد بود اگر و تنها اگر موضوع دوستانه و برادرانه دیده شود.اژدهای خفته اگر بیدار شود غیرقابل کنترل است آنرا بیدار نفرمائید برادر.

در پناه حق ؛ آرامشی را که برادران محترم بزرگتر از شما برای خود در محل ساخته اند ؛ آنرا بجوئید.التماس دعای خیر برای شما عزیز و بزرگوار دارم.سلامت و پیروز و کامیاب! باشید

( من : من خدا را در قلب کسانی دیدم که بی هیچ توقعی ، مهربانند ... « شیخ بهایی » )

آقا ر... مجدداً : پیشنهاد من آنست که پروژه دو ساله ام که مایه آبروریزی محل شده است و تماشاگران خودی زیادی را دارد ؛ با هم به جای مثبت ( چراغی روشن و پائی در خانه دراز شود با یک اُخی ی ی ی) رسانده و سپس ..... من متتظر آن حرکت مهربانه شما هستم.تقاضایم اینست.تقاضایم اینست.تقاضایم اینست.ت ق ا ض ا کلمه سختی است به زبان آوردنش هم سخت است چه برسد که با جان و دل همراه باشد.آنرا دریابید تا دریا ؛ یابید.

آقا عمو : با درود و سلام؛...ضمن تشکر از شما بخاطر همت و زحمتی که کشیدید امیدوارم همیشه در امورات زندگی موفق وشاداب باشید و خسته نباشی؛،،، انشاالله انجام وظیفه می‌نمایم

ح... :  تلفنی  قدر دانی و تمجید  نمود و به توافق اجازه برداشت سهم خود از بدهی ایم به اوشان داد .

طبیعی بود با توجه به نکته نظرهای آقا ر... و آقا ج ... برای نظم و نظام دادن مابقی امورات دست نگه دارم که داشتم و منتظر زمان بمانم که ماندم ،  هرچند کمی تا حدودی هم به مشاوره موضوع را گذاشته باشم .

پس از یک هفته تا 10 روز از گذشت زمان و تازه نمودن یه حال و هوا ، از کرج تا تهران و از لاهیجان تا انزلی ، تالش ، آستارا تا اردبیل ،  برآن شدم اقدام به آبادی و عمران شش دانگ باغی را که به اسم  و رسم ما نوشته شده بود سرو سامانی دهم ، هر چند خیلی زود بود ، ولی طی یک مشورت سرپایی بی فقفه اقدام نمودم و در نتیجه کاری سخت و پر هزینه شخصی را در دست اقدام خودگرفته ام که روز و شب را کوتاه و کم می آورم ، امید وارم تا چند روز آتی مرحله اول کار « محوطه سازی و حصار کشی با سه درب ورودی » برای زمینی در حدود 2000 متر مربع به پایان رسد .پیوندهای روزانه
موضوعات وب
آرشیو مطالب
لینک های مفید
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 153528

  • paper | خرید بک لینک | میله
  • کد آهنگابزار وب مستر